Zelená káva – podvod?

zelena-kava

Zelená káva je nechvalně proslulý přípravek, který má pomoci s hubnutím. Samotný prostředek spoléhá na hubnutí metodou odvodňování těla. To je jasné z upozornění, kde je vzpomenuto, že doprovodným jevem je častější návštěva malé toalety. Vzhledem k rozporuplným recenzím na zelenou kávu, kdy mnohé recenze tvrdí, že je zelená káva podvod jsme se rozhodli vyzkoušet tento přípravek i my. Z našeho přípravku se míchal poměrně dobrý nápoj, jehož pití mělo nastartovat metabolismus a očistit tělo. Přípravek budil poměrně dobrý dojem, testovaná osoba na toaletu chodila opravdu často. Po pár týdnech docházelo i k úbytku váhy. Během užívání po doporučenou dobu došlo k poměrně viditelnému úbytku hmotnosti. Ovšem po jejím vysazení došlo k rychlému jo-jo efektu. Proto zelenou kávu jako podvod nehodnotíme, pomůže vám shodit nějakou tu hmotnost. Bohužel jo-jo efekt je doprovodným jevem každé rychlé diety, u které neupravujete jídelníček a životosprávu.

Zkušenosti uživatelů

Dobrý den, má zkušenost se zelenou kávou je spíše negativní. Zelenou kávu jsem vyzkoušela, protože jsem chtěla zhubnout nějaké ty kilogramy. Zelenou kávu jsem si objednala a konzumovala dle doporučení u přípravku. Po pár týdnech jsem skutečně zhubla, tyto týdny jsem musela často běhat na WC. Po skončení používání přišla studená sprcha, kilogramy šly raketově nahoru. A kdyby jen to, přibrala jsem i další kila, která jsem před tím neměla. Došlo mi, že zelená káva jen odvodňuje lidské tělo, to je díky menšího obsahu vody lehčí. Po vysazení lidské tělo požaduje všechnu vodu zpět, proto zelenou kávu nedoporučuji.

Linda, 34 let, Praha

 

Ahoj, musím nesouhlasit se spoustou recenzí a tvrzení o tom, že je zelená káva podvod. Mně s hubnutím skutečně pomohla. Bohužel si nesmíte naivně myslet, že pouze konzumací pilulek zhubnete nějaké kilogramy. Zelená káva pouze pomůže vašemu tělu rychleji odplavovat škodliviny z lidského těla spolu s tekutinami, které jsou vylučovány ve zvýšené míře. Samozřejmě musíte zapojit i pohyb a upravit jídelníček. Jen tak dlouhodobě zhubnete, já jsem spokojená, zelenou kávu piju jako doplněk stravy, které mému snažení pomáhá k rychlejším výsledkům. Zelenou kávu určitě doporučuji všem lidem, kteří to myslí s hubnutím vážně.

Karolína, 39 let, Mladá Boleslav

Diskuze, recenze a zkušenosti

  • JANČA

    taky jsem si jí objednala a nikdy nepřestanu litovat penez co jsem za to vyhodila,nakonec jsem šla k poradkyni které¨á se mi věnuje zdarma,jen praparáty si musím zaplatit ale co je to oproti tomu kolik času a práce jí stojím,již mám 6 kilo dole po 3 týdnech,nemám hlad,chutě a jím vše.

  • MichaelChra

    Já to kupoval mamce a ta si to pochvalovala. Je ale potřeba koupit ty tabletky. Kupoval jsem na: http://www.zelene-kafe.cz/Hodnocení uživatelů

Zelená káva – podvod? 3.10/5 10 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace