Štěstí osudová seznamka – recenze

stesti-osudova-seznamka

Velice oblíbenou českou internetovou seznamku štěstí nám připomíná stále více lidí. Nemohli jsme tedy otálet a řekli našim nezadaným kolegům, ať vše vyzkoušejí. Při registraci do seznamky štěstí musíte zaplatit 99Kč, jedná se o poměrně malý poplatek, který alespoň částečně odradí úchyly a falešné profily. Po tomto poplatku vás již další placení nečeká. Seznamka nabízí mnoho možností jak se rychle seznámit s potencionálním přítelem či přítelkyní. Pokud budete mít vzájemné sympatie na této seznamce, je dost pravděpodobné, že si třeba někoho najdete. Seznamka nabízí opravu spoustu profilů a proto je výběr partnerů a partnerek poměrně široký. Její přehlednost a ovladatelnost je skvělá a nabízí jednoduché prostředí i méně zdatným uživatelům. Na seznamce štěstí.cz můžete najít přítele či kamaráda s kterým jen tak zajdete na kafe. Taky je možné, že díky této seznamky poznáte partnera či partnerku. Tuto osudovou seznamku proto chválíme a doporučujeme.

Zkušenosti uživatelů

Dobrý den, chtěla bych přidat i svou recenzi osudové seznamky štěstí.cz. Tuto seznamku jsem objevila v lednu 2014, kdy jsem byla poměrně nešťastná z toho, že jsem pořád sama. Jsem mladá maminka, která má dítě s mužem, kterého jeho potomek nezajímá. Jelikož jsem sama, nemám ani příležitosti někam chodit a někoho poznat. Z tohoto důvodu jsem se zaregistrovala a koukala po mužích s podobnými zájmy. Našla jsem asi 3 muže, s prvními jsem byla v restauraci, náš vztah zůstal u přátelství. S třetím mužem jsme si nějak padli do oka a momentálně spolu čekáme potomka. Za sebe osudovou seznamku štěstí hodnotím kladně a dál ji doporučuji.

Jana, 27 let, Teplice

 

Ahoj, já dodnes děkuji za to, že jsem osudovou seznamku štěstí objevil. Přijel jsem do České republiky za prací ve svých 29 letech, v současné době tady již 10 let pracuji. Se způsobem života jsem byl spokojený, ale chyběla mi přítelkyně. Na osudové seznamce jsem díky štěstí našel přítelkyni se stejným osudem. Dokonce je to moje krajanka, která tady kdysi přijela také kvůli práci. V současné době oba pracujeme v Praze, kde spolu i bydlíme. Díky ní si konečně užívám života. Proto odesílám tuto pozitivní recenzi, snad to někomu pomůže překonat strach ze seznamek.

Dawid, 39 let, Praha

 

 

 

 

Diskuze, recenze a zkušenosti

  • Luboš Dvořáček

    Po několika oslovení dívek a žen sem se nedočkal žádné slušné komunikace. Nejde o žádný nemravní návrh seznamování a proto zavrhuji seznamování se ženami na této seznamce. Jde asi o 45 oslovení a z toho dvě krátce odepsali.Hodnocení uživatelů

Štěstí osudová seznamka – recenze 2.93/5 14 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace