Slevomat recenze

slevomat

Slevomat nabízí spoustu zážitku, proto jsme se rozhodli nějaké z nich vyzkoušet a tak otestovat i samotný Slevomat. Slevomat nabízí různé cenově zvýhodněné pobyty v pivních lázních. Tyto relaxační wellnes pobyty nabízejí relaxaci vašemu tělu, což nás také zajímá. Z nabídky Slevomatu jsme si vybrali zlevněný pobyt v pivních lázních Poděbrady. Po objednání velice výhodného pobytu, který stál téměř polovinu, nám přišla poukázka. S poukázkou jsme se prokázali v pivních lázních Poděbrady. Celý pobyt byl skvělý, skládal se z koupele a relaxačního odpočinku. Koupi pobytu v pivních lázních prostřednictvím Slevomatu značně doporučujeme. Ušetřili jsme téměř 3 000 a pohodlně si užili si skvělou relaxační koupel včetně skvělého pobytu. Po tomto skvělém víkendu jsme se cítili odpočinutí a nabití novou energií.

Zkušenosti uživatelů

Dobrý den, já jsem si pomoci Slevomatu objednala pobyt v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm. Celý průběh objednávky byl jednoduchý, na stránkách jsem označila, co chci a objednávku dokončila. Následně mi přišel voucher na zlevněný pobyt. S voucherem jsem se domluvila v pivních lázních a užila si skvělý odpočinkový víkend s přítelem. Oba jsme byli nadšení, obzvláště když jsme po příjezdu domů nalezli normální cenu pobytu v Rožnovských pivních lázních. Slevomat nám tak ušetřil skoro 2 000Kč, jsem ráda a příště zase nabídku Slevomatu určitě využiju.

Marcela, 32 let, Hodonín

 

Zdravím, já jsem využila také nabídky Slevomatu k nákupu pobytu v pivních lázních. Už si nevzpomínám, kde přesně to bylo, protože to byl pobyt pro mé rodiče, ale myslím, že v Ostravě. Na Slevomatu jsem těsně před výročím mých rodičů zahlédla lákavou nabídku na romantický víkend v pivních lázních pro dva. Pobyt byl slevněný o nějakých 40% proto jsem ho objednala jako dárek. Vybrala jsem si formu poukazu a dokončila objednávku. Voucher dorazil na mail mé mamince, byla překvapená. Na pobyt se vydali během týdne a dle jejich ohlasů mohu říct, že byli spokojeni. Já byla s nabídkou pobytu Slevomatu v pivních lázních také spokojena a brzy ji využiju nejspíše zase.

Diana, 22 let, Čeladná

 

Diskuze, recenze a zkušenostiHodnocení uživatelů

Slevomat recenze 5.00/5 1 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace