Recenze NATURHOUSE

naturhouse

Tato společnost se chlubí tím, že zdarma pomůže lidem s hubnutím. No máme v týmu i kulatější kolegy, takže proč bychom to nevyzkoušeli. Naše kolegyně přišla na první konzultaci v Naturhouse plná očekávání, poradkyně se ji věnovala a to vše zdarma. Na konci byly naší kolegyni nabídnuty prášky na pročištění, ty slibovaly účinek, ale kolegyně měla od nás zákaz cokoliv nakupovat. Slibují pomoc přeci zdarma, ne? Po pár konzultacích nějaké minimum zhubla, to především díky doporučenému jídelníčku. Vzhledem k výsledku jsme kolegyni povolili následujících pár návštěv nakupovat doporučené přípravky. Kolegyně najednou začala hubnout docela viditelně, i když to sebou neslo další úpravy jídelníčku. Po pár dalších konzultacích náš test pozitivně skončil. Kolegyně stále do Naturhouse chodí a vypadá poměrně dobře. Náš názor je takový, že konzultace je sice zdarma, ale pořádný výsledek vás nutí investovat do nákupu Naturhouse produktů.

Zkušenosti uživatelů

Dobrý den, svou zkušenost s NaturHouse vidím poměrně neutrálně. Společnost slibovala hubnutí a konzultace zdarma. Rozhodla jsem se nic neinvestovat a jít za výsledkem pouze formou konzultací zdarma. Malé výsledky jsem viděla, ale odborníci tvrdili, že budou ještě větší, když začnu konzumovat jejich přípravky. Po pár konzultacích v Naturhouse jsem podlehla. Během následujících pár týdnu jsem zhubla asi 5kg, ale za přípravky jsem zaplatila téměř 2000Kč. Vzhledem k této částce jsem začala hubnout bez návštěv jen s upravenou životosprávou. Ačkoliv výsledky přicházejí později, mně to stačí. S naturhousem sice zhubnete, ale něco to bohužel stojí.

Pavla, 25 let, Trutnov

 

Dobrý den, Naturhouse mi poměrně pomohl s hubnutím, právě proto jsem se rozhodla zaslat i svou recenzi. S mužem jsem se vdávala jako štíhlá 50kg žena, během těhotenství jsem přibrala spoustu kilogramů. Doufala jsem, že si s kilogramy po porodu poradí tělo samo, bohužel ne. Manželovi to poměrně vadilo a já se necítila svá, nepomohlo ani cvičení, na internetu jsem našla lidi s podobnými problémy. Proto jsem se rozhodla Naturhouse vyzkoušet, zaskočilo mě, že je konzultace u poradců zdarma. Během konzultací mi byly nabídnuty pomocné přípravky, ty jsem kupovala a spokojeně hubla. Opět jsem na své původní váze a naturhouse již navštěvuji jen kvůli jejímu udržení. Občas zakoupím nějaký ten zdraví prospěšný přípravek, ale ve výsledku to teď nedělá více než tisícovku měsíčně, ale co bych pro zdraví a krásu neudělala.

Kateřina, 31 let, Praha

 

Diskuze, recenze a zkušenostiHodnocení uživatelů

Recenze NATURHOUSE 3.67/5 12 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace