Obezin zkušenosti

obezin

Obezin je další z přípravku na hubnutí, ovšem tento přípravek neslibuje úbytek váhy jen vlivem konzumace tohoto přípravku. Obezin nabízí princip zasycení a tím zmenšení chuti k jídlu. Přípravek jsme tedy objednali a zkoušeli, u každého z nás měl neutrální ohlas. Přípravek jednoduše rozpustíte ve sklenici vody. Jakmile jsme viděli, co se stane s vodou po nasypání Obezinu do menšího množství vody, koukali jsme a na chvíli uvěřili i jeho funkci. Voda byla o dost hustší, řekli bychom, že nešla skoro vylít, proto doporučujeme Obezin rozpouštět v doporučeném množství vody. Tato sklenice vody s Obezinem nás měla zasytit, následně jsme jedli porci jako obvykle. Během jídla jsme se bavili o tom, jestli je někdo zasycenější než jindy. Vzhledem k hustotě přípravku asi čtyři lidé z deseti tvrdili, že přípravek funguje poměrně dobře. Vyvolal u nich pocit sytosti a oni tak jedli méně. Ovšem většina dlouhodobě nepociťovala nějak velký rozdíl, proto naší zkušenost s Obezinem hodnotíme neutrálně.

Recenze uživatelů

Ahoj, Obezin jsem vyzkoušela, protože jsem chtěla zhubnout, na internetu jsem četla recenze, kde lidé tvrdili, že zhubli i několik desítek kil. Uvěřila jsem a z jedné takové stránky jsem Obezin objednala, během měsíce používání jsem jedla trošku méně, možná to byl placebo efekt. Díky tomu jsem zhubla možná jeden kilogram, ale víc bych zhubla, kdybych peníze investovala třeba do konzultace s výživovým poradcem, který by kvalitně upravil můj jídelníček.

Ivana, 32 let, Pardubice

 

Dobrý den, vzhledem k tomu, že mi tato stránka poměrně dost pomohla, bych chtěla přidat i vlastní recenzi. Většina věcí, které zde hodnotíte je ohodnocena správně, a proto bych chtěla doplnit jen recenzi Obezinu. Obezin je přípravek, který rozpustíte ve vodě, voda s tímto přípravkem má být sytá a zasytit vás. Tím u vás sníží pocit hladu, podobně jako vláknina. Má zkušenost říká to, že pouze zaplní žaludek, ale tělo živiny potřebuje i nadále. Energeticky jsem měla pořád chuť na jídlo. Nezhubla jsem vůbec nic, ale neztrácejte naději, třeba u vás bude Obezin fungovat.

Lenka, 37 let, Jihlava

 

Diskuze, recenze a zkušenostiHodnocení uživatelů

Obezin zkušenosti 2.35/5 20 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace