Kredito24 zkušenosti

kredito24

Kredito24 je internetová společnost nabízející rychlé půjčky, které lze sjednat pomoci internetu. Půjčky, které tato společnost nabízí, jsou ve výši od 1 000 do 15 000Kč. Půjčky jsou poskytovány velice rychle. My jsme pro vás půjčku u kredito24.cz vyzkoušeli. Sjednání půjčky je velice jednoduché, prakticky vám stačí zadat kolik a na jak dlouho chcete půjčit. Poté jsou samozřejmostí údaje, jako bydliště, jméno, datum narození a pár kontaktních údajů. Ihned po odeslání formuláře budete informování o tom, jestli by vám půjčku v takové výši schválili. Pokud ano, můžete si nechat zaslat půjčku na účet. Pokud půjčku splácíte pečlivě, nejsou se společností žádné problémy. Při neplacení mohou vzniknout, to je samozřejmé, jako u každé z těchto společností.

Recenze uživatelů

Dobrý den, využila jsem půjčky od Kredito24.cz na rychlé pokrytí nečekaných výdajů. Konkrétně k zaplacení doplatku za elektřinu. V dané situaci jsem neměla k dispozici požadované množství financí. Z tohoto důvodu jsem musela přistoupit k nouzovému řešení. Hledala jsem na internetu způsob jak odložit placení doplatku. Vzhledem k tomu, že by mi hrozilo odpojení elektřiny, jsem z toho rezignovala. Znovu připojení by mě stálo skoro 2 500Kč. Kredito24.cz mi pomohlo, peníze jsem měla na účtu již druhý den. Nedoplatek zaplatila a z další výplaty se uskromnila, abych zaplatila půjčku včetně poplatku. Kredito24.cz semnou zacházelo slušně, proto jeho recenzi hodnotím kladně. Poplatek za půjčku byl mnohem menší, než případný poplatek za znovu zapojení elektřiny.

Ivana, 52 let, Třebíč

 

Ahoj, ač na to nerad vzpomínám, musím sem napsat svou zkušenost s kredito24.cz. Potřeboval jsem půjčit peníze na pokrytí nárazové platby, kterou jsem opravdu nečekal. Při cestě z dovolené jsme měli poruchu. Jelikož se jednalo o cestu z dovolené, účet byl již tak dost prázdný, ze zbytku jsme pokryli pouze odtah a noc v nejbližším hotelu v Itálii. Řešili jsme jak dostat auto domů a z čeho to zaplatit, věděl, jsem, že další měsíc budu mít peníze navíc, protože už jsme se nikam nechystali. Tento měsíc mi, už nic nezbylo. Proto jsem na notebooku v zahraničí hledal a hledal, až jsem našel Kredito24.cz. Díky stejné bance jsem měl peníze na účtu do pár minut. Zaplatil jsem další noc a sehnal odtah domů. Ten jsme zaplatili také z půjčky od kredita, stejně jako další náklady pár dnů života. Poté mi přišly peníze, z těch jsem rychlou půjčku zaplatil a další měsíc se uskromnil. Kredito mě takto zachránilo z těžké situace. Pro řešení podobných situací, kredito z vlastních zkušenosti doporučuji.

Zdeňka, 43 let, Litoměřice

 

 

 

Diskuze, recenze a zkušenostiHodnocení uživatelů

Kredito24 zkušenosti 4.00/5 10 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace