Kalkulačka povinného ručení online

Povinné ručení neboli také celým názvem pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je speciální druh pojištění, které musíte mít ze zákona uzavřeno, jste-li majitelem nebo provozovatelem motorového vozidla. S uzavřením povinného ručení získáte pojistnou ochranu pro případ, že byste během provozu svého motorového vozidla zavinili škodu. V praxi to pak znamená, že pokud nabouráte svým autem do cizího auta, zaplatí se škoda na cizím autě z Vašeho povinného ručení a nemusíte škodu platit sami ze svých úspor. Dobré povinné ručení Vás může zachránit v mnoha životních situacích, stačí si jen dobře vybrat.

 

Jak srovnat povinné ručení?

K tomu, abyste si mohli přehledně srovnat a porovnat jednotlivé nabídky povinného ručení, budete potřebovat jen pár minut svého volného času a malý a velký technický průkaz vozidla, abyste z něj mohli opsat některé klíčové parametry. Srovnání povinného ručení je díky online kalkulačce snadné, rychlé a velmi přehledné. Do kalkulačky vyplníte několik údajů o vozidle, ke kterým patří například značka, typ, výkon motoru a samozřejmě také pár informací o samotném majiteli. Kalkulačka Vám pak během několika sekund nabídne žebříček nejvýhodnějších povinných ručení přesně podle Vašich požadavků. Sami pak musíte uznat za vhodné, zdali dáte přednost té nejlevnější možnosti nebo jestli si připlatíte něco na víc za nadstandardní služby.

 

Jak často budete platit?

Vybrali jste si konkrétní pojišťovnu? Pak už jen stačí doplnit podrobnější údaje pro smlouvu a pojištění zaplatit. Veškeré instrukce a údaje pro platbu dostanete prostřednictvím e-mailu. Při uzavírání smlouvy si můžete zvolit, chcete-li povinné ručení platit ročně, půlročně nebo každé tři měsíce.

 

Zelená karta

Jestliže Vám povinné ručení kalkulačka pomohla vybrat si to správné pojištění pro Vás, dostanete obratem zelenou kartu, která slouží jako doklad o zaplacení povinného ručení. Zelenou kartu obdržíte e-mailem a následně ještě poštou společně s uzavřenou smlouvou.

Diskuze, recenze a zkušenostiHodnocení uživatelů

Ohodnoťte recenzi

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace