Home Credit recenze

home-c

Home Credit je společnost, která poskytuje nebankovní půjčky na českém trhu již přes 17 let. Samotná společnost vznikla v roce 1997, od té doby poskytuje půjčky jako hlavní produkt. Home Credit je spolehlivá společnost, která poskytne půjčku jen lidem, u kterých má aspoň částečnou záruku, že klient bude splácet. Díky tomu, že se jedná o starou a zkušenou společnost, od ní nemusíte čekat žádné vychytralosti, jako u neznámých a mladých společností.

Pokud budete Home Creditu půjčku splácet, je více než pravděpodobné, že budete vy i oni spokojeni. Za půjčku sice něco navíc zaplatíte, ale to je platba za riziko, které Home Credit podstupuje, když půjčuje lidem, kterým nepůjčí bankovní společnosti. Společnost musí na něčem vydělávat, nepůjčuje jen z dobré vůle. Samozřejmě se najdou i lidé, kteří půjčku a samotný Home Credit pomlouvají. Nejčastěji to dělají lidé, kteří si půjčili, ale už se jim nějak nechce splácet. Home Credit takovým lidem vychází vstříc, souhlasí se splátkovými kalendáři, ale také rozdává různé pokuty za opožděné splácení. Případně lidmi nesplacené půjčky podstupuje agenturám a vymahačům, kteří už pak s takovými lidmi jednají bez soucitu, a účtuji si nejrůznější další poplatky.

Zkušenosti uživatelů

S Home Creditem mám dobré zkušenosti. U Home Creditu jsem si půjčila 20 000Kč. Mám dvě děti, dva kluky. Jednomu je 8 let a druhému 6 let, menší se nedávno naučil jezdit na kole a chtěl své vlastní kolo. V zimě jsme se s manželem rozhodli, že dětem koupíme kola, ovšem dohromady to byla jednorázová investice vy výši přes 30 000Kč. Nějaké peníze jsme měli našetřené, protože jsme s touto investicí počítali od léta. Ke koupi kol nám chybělo 20 000Kč, které jsme si půjčili u Home Creditu. Nyní splácíme 500Kč měsíčně, budeme to splácet ještě pár let. Děti pod stromeček dostaly kola, které ještě pár let poslouží. Těch 500Kč měsíčně po dobu pár let skoro nepocítíme a děti jsou spokojené taky.

Jana, 32 let, Pelhřimov

 

Dobrý den, u Home Creditu jsem si půjčil 10 000Kč, protože mi v létě přestala fungovat sekačka. Jednorázově jsem nemohl takovou částku vynaložit. Věděl jsem, že sekačka bude dalších pár let sloužit a proto jsem se rozhodl vzít si na ní půjčku. Nyní již mám půjčku splacenou a sekačka i po 7 letech od její koupě stále funguje. Věřím, že půjčka na takové zboží je poměrně rozumným řešením. Během splácení jsem jednou nezaplatil včas, Home Credit mě náležitě upozornil. Splátku jsem zaplatil a celou půjčku dosplácel bez problému.

Jiří, 43 let, Veselí nad Moravou

 

 

Diskuze, recenze a zkušenostiHodnocení uživatelů

Home Credit recenze 4.14/5 7 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace