Herbalife zkušenosti

herbalife

Herbalife je na Českém trhu poměrně dlouho, hlavní boom tohoto produktu byl cca před 10 lety, kdy Herbalife do České republiky přišel. Společnost nabízí zdravé stravovací balíčky, které mají obsahovat potřebné živiny bez tuků a škodlivin. My jsme se rozhodli Herbalife otestovat, zkusili jsme hubnoucí kůru. Balíček obsahoval koktejly a stravu asi na dva měsíce. Tato strava nám slibovala příjem zdravých a přitom ideálních živin. Po vyzkoušení prvních Herbalife produktů tým testovaných poznamenal, že výrobky jsou opravdu chutné. Někteří si Herbalife produkty tak oblíbili, že chtěli abychom zmínili návykovost chutí v Herbalife recenzi. Tým tří lidí, který produkty testoval, dodržoval přesně doporučené podmínky. Lidé si v průběhu recenze produkty pochvalovali a pozorovali i úbytek váhy. Z tohoto důvodu musíme produkty Herbalife pochválit, bohužel celý tento model má jednu nevýhodu. Pokud produkty konzumovat přestanete, začnete okamžitě přibírat. To je způsob jak si Herbalife pojišťuje klienty do budoucna. Z tohoto důvodu hodnotíme Herbalife jako nevhodný.

Recenze uživatelů

Zdravím, chtěl bych přidat svou recenzi k produktu Herbalife. S produkty jsem začal někdy před 9 lety, v té době jsem byl jedním z prvních lidí, kteří Herbalife v České republice objevili. Účinkům přípravků jsem věřil a začal je kvůli popularitě a důvěře lidí nabízet dále. V průběhu jsem vybudoval početnou síť lidí, kteří tyto produkty propagovali dále. Pár měsíců na to mi došlo, že produkty semnou vůbec nic nedělají. Byl jsem jen dobře zmanipulovanou osobou, která dělala peníze pro někoho nad ním. Vzhledem k tomu, že i mně mí lidé dobře vydělávali, jsem tento produkt dál chválil. Jednou jsem si řekl, že již nebudu manipulovat s dalšími lidmi. Pár dní na to jsem síť obchodníka a odběratele Herbalife produktů opustil. Masové tvrzení, že přípravek funguje, udržují lidé, kteří jen chtějí zvýšit svůj příjem.

Bohuslav, 54 let, Česká Lípa

 

Dobrý den, já jsem produkty Herbalife vyzkoušela také. Primární důvod proč jsem si pořídila tento produkt, byla má nespokojenost s mým tělem. Díky mému známému, který nabízel tento produkt, jsem vyzkoušela právě Herbalife. Známy mi řekl, že internet je plný negativních recenzí o tom, jaký je Herbalife podvod. Lidským zkušenostem s Herbalifem jsem tedy nevěřila a držela se slov známého. Kamarád mi slíbil, že při plném dodržení pravidel přípravky opravdu fungují. O tom jsem se také přesvědčila. V současnosti jsem se svou postavou skoro spokojená. Produkty Herbalife i nadále používám. Vzhledem k tomu, že jídlo taky něco stojí a tyto přípravky mi jej nahradí, mi nevadí ani cena.

Mirka, 36 let, Klatovy

Diskuze, recenze a zkušenostiHodnocení uživatelů

Herbalife zkušenosti 2.00/5 20 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace