Green Coffee recenze

green-coffee

Green Coffee je další z přípravku na hubnutí, který má pomoct obézním lidem zázračně zhubnout. Přípravek je proslulý díky tomu, že slibuje hubnutí bez nějakých dalších vlastních aktivit. Nám to nedalo a museli jsme tento přípravek vyzkoušet. Přišlo nám balení tabletek, které se měly konzumovat před jídlem třikrát denně. Tyto tabletky měly pomoct s odbouráváním většího množství škodlivin a tím lépe spalovat přijaté potraviny. Pro kvalitní výsledky Green Coffee recenze jsme přípravek testovali 60 dní. Osoba, která přípravek používala, měla stejně jako u zelené kávy větší potřebu chodit na malou toaletu. Účinek těchto tablet způsoboval odvodňování těla, díky kterému se zmenšovala i tělesná hmotnost. Po vysazení Green Coffe začalo tělo nabírat vodu rychle zpátky a tím pádem i stejně rychle přibývalo na váze. Vzhledem k této skutečnosti dopadl produkt Green Coffee v naší recenzi neutrálně. Sliboval hubnutí, to splnil, ale následný jo-jo efekt zmařil úspěch Green Coffe recenze.

Zkušenosti uživatelů

Dobrý den, díky tomuto přípravku jsem dokonale zanevřela na všechny diety a přípravky, které mají pomoci s hubnutím. Vyzkoušela jsem už opravdu spousty věcí, nejrůznější tabletky jako třeba Obezin. Nejrůznější konzultace odborníku, kde mi stejně nutili další přípravky na hubnutí. Žádná z konzultací mi nepomohla, všude jsem dostávala univerzální jídelníčky, které energeticky nepokryly ani výdej člověka bez pohybu. To samé platí i o přípravcích na hubnutí, u většiny sice nějaký účinek přišel, ale byl vystřídán okamžitým jo-jo efektem. Stejné to bylo i u Green Coffee, zkoušela jsem i druhou verzi tohoto přípravku Green Coffee plus, která slibovala, ještě další účinky, bohužel žádné nepřišly.

Alena, 44 let, Vrbno pod Pradědem

 

Zdravím, chtěla bych se podělit o svou zkušenost s přípravkem Green Coffee Plus formou této malé recenze. Přípravek jsem zakoupila prostřednictvím internetu za 400Kč včetně poštovného. Asi tři dny po objednání mi přípravek dobře a diskrétně zabalený přivezla přepravní služba PPL. Po rozbalení, jsem si přečetla příbalovou informaci a začala přípravek dle doporučení používat. Po začátku užívání přípravku jsem se cítila lépe a měla i menší chuť k jídlu. Mnoho lidí mi tvrdilo, že za to může spíše placebo efekt vyvolaný v mé hlavě. Ale i kdyby za to mohl placebo efekt, mě Green Coffee pomohlo, proto hodnotím tento přípravek jako užitečný.

Ilona, 34 let, České Budějovice

Diskuze, recenze a zkušenostiHodnocení uživatelů

Green Coffee recenze 4.08/5 12 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace