Ferratum půjčka recenze

ferratum

Lidé se nás stále ptají na společnost Ferratum, která půjčuje peníze. Vzhledem k tomu, že tato společnost nabízí mikro půjčky, jsme ji nezkoušeli. S těmito společnostmi firma nechce být nějak spokojována. Ovšem máme kolem sebe spoustu lidí a proto jsme se zeptali jednoho člověka, který má s touto půjčkou zkušenost. Půjčka je vhodná především pro lidi, kteří rychle potřebují malou částku peněz. Společnost dokonce nabízí při splacení půjček do 15 dní bezúročné splacení. Ovšem u vyšších půjček na delší dobu již si něco připlatíte. Tato půjčka je opravdu jednoduchá a rychlá k jejímu vyřízení vám stačí základní údaje doplněné o číslo občanky a číslo bankovního účtu. Náš zdroj tvrdí, že v případě, kdy opravdu kvalitně a rychle splatíte je ferratum půjčka výhodná. V případech kdy lidé nesplácejí, jsou jim účtovány různé příplatky z prodlení, opoždění atp., poté se půjčka dost prodražuje.

Zkušenosti uživatelů

Zdravím s půjčkou od Ferratum mám poměrně dobrou zkušenost. Půjčka mi zachránila další penále spojené s nezaplacením pokuty. Vzhledem k tomu, že jsem v létě předělával byt, jsem byl necelý týden před výplatou bez peněz. Shodou náhod mi zrovna v této době dorazila pokuta za parkování se složenkou na 500 Kč, měl jsem sotva pár stovek na jídlo. Kdybych zaplatil, pokutu neměl bych za co další týden jíst, proto bylo Ferratum jediným východiskem. Půjčku jsem sjednal poměrně rychle. Vzhledem k tomu, že jsem ji zaplatil do týdne, jsem vracel naprosto stejnou částku, jakou jsem si půjčil. Kdybych se opozdil se zaplacením pokuty, magistrát by mi naúčtoval určitě nějaké další penále za nezaplacení.

Jirka, 27 let, Brno

 

Dobrý den, má zkušenost s půjčkou Ferratum je poměrně neutrální. Půjčila jsem si v těžké situaci na pár dní dva tisíce. Potřebovala jsem zaplatit ubytování a peníze jsem utratila jinde. Za par dní jsem měla mít peníze na splacení půjčky na účtu. K mé smůle mi peníze přišly o pár dní později a já proto nemohla Ferratum půjčku zaplatit včas. Společnost mi naúčtovala nějaké penále za pozdní splacení. Půjčku včetně pokut jsem splatila hned, jak jsem měla peníze na účtu. Chápu, že jsem se opozdila, ale díky opoždění a délce mě půjčka stála skoro téměř dvojnásobek půjčené částky. Má zkušenost je proto neutrální, půjčka mi pomohla, ale společnost je v případě kdy neplatíte hodně drahá.

Jana, 23 let, Praha

 

 

 

Diskuze, recenze a zkušenostiHodnocení uživatelů

Ferratum půjčka recenze 3.33/5 6 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace