Erovie recenze

erovie

Erovie je jedna z nových seznamek, která nabízí seznámení pro nejrůznější účely. Seznamka působí na trhu poměrně krátce, a proto není k dispozici příliš recenzí. My jsme se rozhodli pro vás tuto službu vyzkoušet. Služba je velmi dobře zpracovaná a zaznamená údaje, které potřebujete. Následně přejdete k platbě členství, abyste si mohli vůbec něco prohlížet. Platba po vás požaduje vaši kreditní kartu, prostřednictvím níž zaplatíte členství. Členství něco stojí a jeho platba je udělána tak, že ani nevíte, že jste něco koupili. Po koupi vám budou nabídnuty možnosti, co můžete využít. Většinou se jedná o nabídku služeb lidí, kteří se živí touto činností a Erovie je pouze sdružuje a zajišťuje jim tak práci. Ovšem najdou se i přesné nabídky, které jsou nabídnuty někým, kdo zadal podobnou poptávku jako vy. Z důvodu, že je splněno to, co služba Erovie slibuje, recenzi hodnotíme kladně.

Zkušenosti uživatelů

Dobrý den, chtěl bych publikovat zkušenost, kterou mám s internetovou seznamkou Erovie. Jelikož jsem s přítelkyní poměrně dlouho a něco mi v našem vztahu chybí, chtěl jsem vyzkoušet i něco jiného. Něco o čem se má přítelkyně zaručeně nedozví, Erovie mi přesně tyto služby nabídlo, něco jsem za ně zaplatil, ale nelituji toho. Dostal jsem nabídku na partnerku, která dobře věděla, že v našem setkání jde oběma jen o jedno. Vše mi vyhovovalo, po potkání sní prostřednictví Erovie se teď stýkáme každý víkend a oba jsme spokojeni.

Jirka, 24 let, Most

 

Zdravím, má zkušenost s Erovie je jen pozitivní. Služba poskytuje přesně to, co nabízí. Prostřednictvím Erovie jsem našel pár milenek, s kterýma jsem se setkal během svých cest po republice. V současnosti již Erovie používám jen občas, abych našel něco nového a zajímavého. I nadále udržuji kontakt s ženami, které jsem díky Erovie poznal.

Pavel, 40 let, Brno

Diskuze, recenze a zkušenosti

  • Radim

    Jak mám zrušit platbu?Hodnocení uživatelů

Erovie recenze 3.20/5 10 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace