Dukanova dieta zkušenosti

dukanova-dieta

Dukanova dieta je dietou, která může již díky svému charakteru poměrně dobře fungovat. Během této diety omezujete sacharidy, které lidské tělo spaluje prvně. Díky diet kde omezujete sacharidy, můžete skutečně zhubnout. Proč tomu tak je? Lidské tělo je omezením sacharidů nuceno ke spalování zásobních tuků a bílkovin. Bílkovin přijímáte mnohem více, než jindy, to proto, aby nedošlo k jejich spalováním společně s tuky a tím k úbytku svalstva. Tuto dietu jsme dali vyzkoušet našemu silnějšímu kolegovi. Kolega začal s dietou s cílem shodit 6-10kg. To se mu během této diety povedlo, přizpůsobil své tělo svým požadavkům a dietu drží tak jak dieta požaduje – celoživotně. V současné době má 83kg při výšce 1,79m, je spokojený a cítí se lépe. Dukanovu dietu po svých zkušenostech určitě doporučuje. Úspěch Dukanovy diety je potvrzen jeho zkušenostmi.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Mé zkušenosti s Dukanovou dietou jsou velice pozitivní, dietu jsem držela s cílem shodit 20kg, no povedla se mi shodit jen polovina. Ale to přikládám tomu, že jsem byla vystavena velkému stresu a někdy jsem dietu 100% nedodržovala. Současně jsem v poslední fázi diety, i v této fázi stále hubnu. Jsem čím dál spokojenější, cítím se poměrně dobře a také se přibližuji mé vysněné postavě. Celkově jsem za dva a půl roku co tuto dietu držím shodila asi 22kg, což je poměrně pěkné číslo, které jde vidět téměř na čtyřech konfekčních velikostech oblečení v obchodech.

Irena, 34 let, Ústí nad Labem

 

Dobrý den, chtěla bych všechny motivovat mou zkušeností s držením Dukanovy diety. Dukanovu dietu držím dlouhodobě již rok. Do první fáze jsem před rokem vstoupila s tím, že chci zhubnout pouze 3 – 5kg. Po roce se mi povedlo zhubnout celkem 8kg, z toho spoustu během prvních fází. V poslední fázi již to šlo velice pomalu, ale kila dlouhodobě ubývala. Dieta mě uchvátila svými výsledky, že v současnosti znova zkouším první fází s tím, že zhubnu ještě více. Dala jsem si cíl 6 – 10kg, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Počítám s tím, že poslední fází budu držet již dokonce života, páč mi poměrně vyhovuje.

Olga, 37 let, Rožnov pod Radhoštěm

Diskuze, recenze a zkušenostiHodnocení uživatelů

Dukanova dieta zkušenosti 4.64/5 11 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

  • 51 recenzí
  • 95 komentářů
  • 38 784 klientů
  • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace