Aqualand Moravia recenze

aqualand-moravia

Po spoustě dotazů od našich čtenářů jsme se rozhodli napsat recenzi Aqualandu Moravia. Tento komplex nabízí vyžití všem lidem, kteří milují vodu a nejrůznější vodní atrakce. Komplex Aqualandu Moravia obsahuje spoustu skluzavek, tobogánu a přes 3km čtvereční vodní plochy. Díky skvělým webovým stránkám jsme zjistili, že rodinné vstupné vyjde na 1290Kč na celý den, v rodinném vstupném jsou obsaženy dvě děti do 150cm a dva dospělí. Pokud je vaše dítě větší než 150cm budete mu muset koupit vstupenku pro dítě nad 150cm, která stojí 450Kč, pozor musíte prokázat, že se jedná o studenta (studentský průkaz, žákovská knížka). Vstup pro dospělého stojí 590Kč, takže návštěva se v tomto případě trochu prodraží. Ovšem ten zážitek za to stojí, v ceně je parkování, lehátka a většina atrakcí v areálu. Díky tomu je cena vstupu taková, v jiných areálech platíte například i za použití tobogánu či nejrůznějších atrakcí. Pak se může denní návštěva poměrně hodně prodražit. Pokud máme zhodnotit vše, co nám bylo nabídnuto tak musím říct, že Aqualand Moravia v recenzi uspěl a jeho návštěvu určitě doporučujeme.

Zkušenosti návštěvníků

Dobrý den, chtěla bych se podělit o svou zkušenost s návštěvou Aqualandu Moravia. Začnu tedy od začátku. Rozhodli jsme se, že Aqualand Moravia navštívíme na celý den o jednom pěkném víkendu. Ráno jsme vyjeli z Olomouce a před devátou jsme již díky přehledným poutačům příjížděli k samotnému areálu. Areál byl vystavěn nedávno a již od počátku je vidět, že díky přehlednosti se počítalo s větší mírou návštěvníku. Při příjezdu je vše jednoduché a přehledné, nic vás nezaskočí. Jediné co mě překvapilo, byla platba vstupného. To že mé dítě měří ve svých 10 letech víc než je podmínka pro splnění podmínek vstupného pro dítě, se mi zdálo značně nespravedlivé. No co, když už jsme byli namístě, tak jsme vstupné zaplatili a šli dál. Trošku nás to rozhořčilo, ale areál nám toto rozhořčení vynahradil, vše co jsme potřebovali, již bylo v ceně vstupného, lehátka, tobogány a další atrakce. Návštěvu hodnotím dosti pozitivně, děti se tak vyřádily, že druhý den sotva vylezly z postele a já s manželem jsem si skvěle odpočinula.

Eliška, 39 let, Olomouc

 

Dobrý den, rozhodla jsem se napsat krátkou recenzi z naší návštěvy Aqualandu Moravia. Návštěva byla poměrně nepříjemná. Vyrazili jsme ráno a stáli jsme strašně dlouhou kolonu vozidel k areálu, u pokladen to nebylo jiné opět fronta a šílené horko. Možná je to tím, že jsme tam byli první víkend po otevření. Jinak byl areál poměrně dobrý, ovšem ta obsluha při vstupu je trošku pomalejší a komplikovanější, stejně jako při odchodu. Zkusím areál navštívit jindy, třeba se to již zlepšilo.

Petra, 31 let, Jihlava

 

Diskuze, recenze a zkušenosti

 • Filip

  Přicházeli jsme s nadšením a odjížděli jsme se zděšením. Voda pro malé děti, je upravená jezerní. Deklarovaná teplota 30 stupňů byla od 8 stupňů menší :-(
  Děti mají zakázané nafukovací kruhy! Byli jsme na to upozornění pracovníky „aqualandu“. Mohou mít pouze nafukovací rukávky. Přebalovací pulty mají 2 na celý park. Navíc u šaten není žádný, takže malé dítě přebalujete na zemi. Do šaten se chodí přes sprchy. Ty jsou otevřené a spousta neukázněných mužů prochází dámskými sprchami s krátkou zastávkou (hovořím zde hlavně o cizincích). Ceny jídel a nápojů jsou přehnané. Platí se i za skříňku na cennosti! Ta největší hrůza jsou ovšem zaměstnanci, byli to spíše brigádníci – neochota, otrávenost a lenost. Od pokladny až po restauraci. Atrakce jsou však zajímavé a pokud je málo návštěvníků, pak si starší děti i rodiče zábavu užijí.

  Navštíveno v srpnu 2017Hodnocení uživatelů

Aqualand Moravia recenze 3.64/5 14 hlasů

Kategorie recenzí

O webu RecenzeZkušenosti.cz

Jsme nezávislý portál s recenzemi a zkušenostmi uživatelů. Svou recenzi můžete přidat pomocí tohoto formuláře.

Provozovatel webu neodpovídá za znění recenzí a nenese za ně žádnou zodpovědnost. Recenze, zkušenosti i příspěvky do diskuze jsou vkládány uživateli.

Nejzajímavější recenze

 • 51 recenzí
 • 95 komentářů
 • 38 784 klientů
 • 138 710 kg zhubli naši klienti

Informace